Wszystkie opinie pochodzą od klientów Pyszne.pl, którzy zamówili z Restauracja Orientalna "Hoang Hai". Chcesz wiedzieć więcej? Dowiedz się więcej
Gabriela
12 cze 2026 o 17:01
Bardzo smaczne
Kinga
9 cze 2026 o 18:36
Jak zawsze zamówienie zostało sprawnie przygotowane oraz starannie zapakowane przez sympatyczną obsługę. A jedzenie - pycha! będę wracać znów do Państwa lokalu :)
dawid
4 cze 2026 o 14:24
Dawno nie jadłem takiego syfu, wstyd coś takiego ludzia dawać wstyd